זכוכית טריפלקס (זכוכית למינציה)

בחברת סבן גלאס מספקים זכוכית טריפלקס זכוכית זו נוצרה ל 2 מטרות עיקריות:

א: בטיחות

ב: בידוד אקוסטי

זכוכית טריפלקס

בטיחות:

זכוכית זו בטיחותי בכמה דרגות מכל הזכוכיות הרגילות.

בסבן גלאס אנחנו ממליצים להשתמש בזכוכית זו למטרות בטיחות בגלל שזכוכית הטריפלקס המוצגת בתמונה מורכבת מ-2 זכוכיות מודבקות\מוצמדות אחת לשניה ע"י PVB Polyvinyl Butyral ומה שמקנה זכוכית כפולה ובעת שבירה,השלכת חפץ כהה,פריצה,משחקי כדור ( שלא לצורך). הזכוכית תעמוד ולא תקרוס על דיירי הבית\לקוחות ותגרום לפציעה משמעותית.

כמו כן החלון\דלת שהזכוכית נשברת בה לא תיהיה פתוחה למעבר.

הטריפלקס מגיע במגוון עוביים, 4/4 5/4 3/4 הנפוץ ביותר הוא ה3/3 (3מ"מ צמוד ל3מ"מ) . ככל שהעובי גדל ככה יותר חזק. חשוב לציין שלא כל דלת,חלון,פרופיל ומסגרת יכולים להכיל את עובי הזכוכית לכן מתקין מטעמינו יגיע לבדוק את הנתון הזה ב"שטח".

בידוד אקוסטי:

ה"טריפלקס" היא גם זכוכית האוטמת מפני רעשים, כיוון שיש 3 שכבות חוצצים בין החלל הכללי לחלל הפנימי הרחשים והרעשים "נבלמים" ע"י שלושת השכבות וכך מצטמצם הרעש .

מאוד חשוב לדעת שאיטום הרעש לא מתבטא רק בזכוכית אלא בכל מכלול החלון\דלת.

שרות זגגות ותיקונים גם ניתן ע"י חברתינו סבן גלאס מתקין מטעמינו מגיע אליכם ובודק את מכלול החלון\דלת ונותן את חוות דעתו לגבי המשך איטום הרעש ע"י הזכוכית הנ"ל, ישנם מצבים שבמכלול יהיה צורך בהחלפת אטמים ומברשות נוספות.

גם במקרה זה של בידוד האקוסטיקה מרכיב העובי מאוד חשוב ואף מומלץ "לשחק" עם העובים 4/5 עדיף על4/4 ו5/6 עדיף על5/5 עוד מרכיב שמשנה את התמונה הוא עובי ה-PVB העובי הנפוץ הוא 0.36 מקרון

כדאי לבקש 0.72 מקרון.

סבן גלאס נותנת את כל פיתרונות הזגגות :

מקלחונים בהתאמה אישית | זגג| מראות|מחיצות|ויטרינות|חיפויי קיר|ועוד...

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags